Co je u nás nového…

.. přátelé, kamarádi, pojďte si zaskákat u pódia, vlnit se v bocích či jen tak poslouchat tvrdší hudbu na benefičním koncertě pro Honzu Koňáka. Vystoupí známé legendy ostravské hudební scény: Zpocený voko, Fire Dog, Up!Great a Dub institute. Benefice se bude konat v pátek 3.5. 2019 v klubu Barrák (plakát bude později). Tak si pište do svých diářků pokud možno výrazným písmem, do telefonu upomínky a těšíme se na setkání. :)

.. letošní rok jsme začali o víkendu 1.-3.2.2019 akcičkou dosti kreativní, Kreativním víkendem :) . Podívejte se na umatlané ruce od malování na trička a tašky technikou Ebru, ale i od těsta na pizzu, vyrobené šperky, sypané mandaly a hlavně pohodu setkání a povedené výrobky.. :)

.. rádi nakupujete přes internet?? A chtěli by jste své nakupování spojit s podporou našeho oddílu?? Je to jednodušší, než se zdá. Toto spojení jednoduše a účelně umožňuje portál givt.cz. Na tomto webu se dozvíte, jak to celé funguje a jakým způsobem můžete nakupovat (proto se tu nebudu zbytečně rozepisovat ;) ). Tím že podpoříte náš oddíl se za zboží v e-shopech neplatí vůbec nic navíc!! Tedy směle vzhůru do nákupování přes portál givt.cz. Jo a nezapomeňte to říct svým rodičům, sousedům, kamarádům, ve škole, v kroužcích, v tramvaji či autobuse.. :) Celé jméno našeho oddílu je: Asociace TOM ČR, TOM 20610 BUNTARANTA Děkujeme moc za podporu.

Poznámka: Kdo neví, kde je Buntarantov, tak věřte, že ho na mapě najdete pod názvem Čeladná. :)

Od roku 2014 sdetail obrázkupolupracujeme se sociální službou Integrační klub BRÁNA. Posláním klubu je skrze individuální a skupinová setkání doprovázet dospívající děti a mladé lidi se zdravotním postižením na jejich cestě k osamostatnění.